22 juni 2021

Vacatures

Wil jij een bijdrage leveren aan één van de mooiste onderwijsvormen, namelijk het praktijkonderwijs? Pro College regio Nijmegen heeft in totaal 4 scholen in: Bemmel, Wijchen, Nijmegen en Boxmeer. Wij begeleiden elke leerling naar werk, inkomen en/of vervolgopleiding, zodat ze zo een bestaan op kunnen bouwen in onze samenleving. Ons onderwijs sluit optimaal aan op de arbeidsmarkt. We werken vanuit een veilige leeromgeving met goede docenten en eigentijdse schoolgebouwen. Onze leerlingen leren vooral door te doen, praktijkgericht dus. Wil en kun jij daar een bijdrage aan leveren, reageer dan op één van deze vacatures.

Met ingang van 1 augustus 2021 zijn wij op zoek naar collega’s voor:

Pro College Nijmegen:

 • Docent avo, 1,0 fte plus mentoraat: (LB cao VO). Bevoegdheid: PABO of 2e graads in één van de algemeen vormende vakken.
 • Docent avo 0,7 fte plus mentoraat: (LB cao VO) Bevoegdheid: PABO of 2e graads in één van de algemeen vormende vakken.
 • Onderwijsassistent 0,8 fte: verdeeld over 5 dagen, (schaal 5 cao VO) Didactische ondersteuning bij avo-vakken.

Pro College Wijchen:

 • Docent avo, 0,4 fte: 2 dagen (11 lessen: 4 lesuren rekenen, 7 lesuren Nederlands) (LB cao VO). Bevoegdheid: PABO of 2e graads in één van de algemeen vormende vakken.
 • Docent Techniek onderbouw, 0,3 fte: 2 dagen, (8 lesuren) (LB cao VO). Bevoegdheid: PABO met affiniteit voor Techniek of 2e graads Techniek.
 • Docent Groen, onderbouw, 0,3 fte: 2 dagen, (8 lesuren) (LB cao VO). Bevoegdheid: PABO met affiniteit voor Groen of 2e graads Groen.
 • Onderwijsassistent, 0,5 fte: Affiniteit/ervaring met het begeleiden van individuen en kleine groepjes met een specifieke ondersteuningsbehoefte is een pré. (Schaal 5 cao VO).

Pro College Bemmel:

 • Docent Groen, bovenbouw, 0,3 fte: 1 dagen, (8 lesuren) (LB cao VO). Bevoegdheid: PABO met affiniteit voor Groen of 2e graads Groen.
 • Docent Techniek (incl VCA), 0,19 fte: 1 dag, (5 lesuren) (LB cao VO). Bevoegdheid: PABO met affiniteit voor techniek of 2e graads Techniek.
 • Pedagogisch ondersteuner 0,8 fte: verdeeld over 4 dagen (Schaal 7 cao VO). Opleidingsniveau minimaal MBO 4 SPW. De pedagogisch ondersteuner biedt toezicht in en om het gebouw, werkt de-escalerend, signaleert, hoort leerlingen aan, analyseert en koppelt terug aan docenten, mentoren en teamleiders.
 • Onderwijsassistent, 0,5 fte: (schaal 5 cao VO), Affiniteit/ervaring met het begeleiden van individuen en kleine groepjes met een specifieke ondersteuningsbehoefte en met het praktijkvak groen is een pré.

Pro College Kernteam Werk:

 • Trajectcoach, 0,4 fte (Schaal 10 of LB cao VO). Bevoegdheid/ervaring: hbo werk en denkniveau, arbeidsbemiddeling, jobcoaching.
 • Werkbegeleider, voor 0,5 fte: verdeeld over 3 dagen (Schaal 7 cao VO) Bij groei van leerlingaantal en activiteiten is urenuitbreiding tot 0,8 fte gewenst. Je bent werkzaam in het PRO-Arbeidstrainingscentrum. Minimaal mbo-4 werk- en denkniveau, affiniteit met onze leerlingen, bij voorkeur met bedrijfservaring productiewerk en werkorganisatie.

Voel jij je geroepen, ben jij degene die we zoeken? We zien je CV en motivatie graag tegemoet. Dit kan door tot en met donderdag 30 juni a.s. te mailen naar: annie.reijers@procollege.nl 

De eerste gesprekken tussen de geselecteerde kandidaten en de sollicitatie commissie zullen plaats vinden in de week van 5 juli.

Aanvullende informatie staat in de functieomschrijvingen:

Afbeelding vacatures