15 maart 2019

Pro College on Tour 2019

Maandag 11 maart jl. was het weer zo ver: alle medewerkers van Pro College hebben niet alleen genoten, maar ook veel geleerd van de rondleidingen bij onze stagebedrijven in verschillende sectoren. Onze leerlingen – de stagiaires -, verwelkomden hun docenten, conciërges, administratie, zorgcoördinatoren, teamleiders en directie met enthousiasme in hun stagebedrijf en gaven trots uitleg over hun taken en verantwoordelijkheden. Ook kregen enkele docenten en directie na een korte instructie, de opdracht om taken uit te voeren. Waarom? Niet alleen om te laten zien wat zij allemaal al kunnen, maar ook om ons te laten ervaren waar zij tijdens hun stages zoal mee bezig zijn. En met succes! De rondleidingen hebben niet alleen indruk gemaakt op ons personeel, maar ook op de medewerkers van de stagebedrijven. We hebben positieve reacties ontvangen over de door ons getoonde interesse in hun bedrijven. Daarnaast gaven zij aan dat zij graag onze leerlingen willen begeleiden en een baan willen aanbieden. Daarom bereiden wij onze leerlingen al vanaf klas 1 zorgvuldig voor op stage en werk.

Pro on Tour 2019